انواع دندانپزشکی زیبایی

دندانپزشکی زیبایی قسمتی از دندانپزشکی میباشد که هدف اصلی آن زیبا سازی دندان‌ها و لبخند است. همه ما اطلاع داریم که لبخندی سفید و بی‌ نقص چه تأثیر شگفت ‌انگیزی بر طرف مقابل خواهد داشت به همین جهت یکی از با اهمیت ترین مشخصات زیبایی چهره، زیبایی دندان‌ها و لبخند میباشد. همین حقیقت سبب افزایش روزافزون محبوبیت و تقاضا برای درمان‌های دندانپزشکی زیبایی شده است. در دندانپزشکی زیبایی رنگ و شکل دندان‌ها به حد ایده ‌آل نزدیک می‌شود.

سفید کردن دندان‌ها ، زیبایی با دندان های سفید


سفید کردن دندان‌ها معمولاً به درمان بلیچینگ اطلاق می‌شود ولی گاهی اوقات شاید از درمان‌های دیگری مانند باندینگ یا لمینت برای سفید کردن دندان‌ها استفاده بشود.
در بلیچینگ محلول حاوی پروکسید هیدروژن با غلظت مشخص، در تماس با دندان‌ها قرار می‌گیرد تا لکه های دندان را از بین ببرد. بلیچینگ یکی از سریع ترین روش ها برای زیبایی و سفیدی دندان است، برای سفید تر شدن دندان باید ماده ای که برای بلیچینگ مورد استفاده قرار می گیرد کیفیت خوبی داشته باشد. اگر به دنبال سریع ترین روش برای زیبایی و سفیدی دندان هستید، حتما با ما در تماس باشید. تأثیر بلیچینگ از چند ماه تا یکی دو سال ممکن است طول بکشد که بستگی به غذاهایی که می‌خوریم و عاداتی مانند سیگار کشیدن دارد.

One thought on “انواع دندانپزشکی زیبایی

  1. Pingback: کلینیک دندانپزشکی دریادنتال در تهران • فارسی ها

دیدگاهتان را بنویسید